Archiwum ogłoszeń

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy w korpusie służby cywilnej w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie

Ogłoszenie 11506
o wolnym stanowisku pracy w korpusie służby cywilnej
w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie

Komendant Miejski Policji w Rzeszowie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Inspektor ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz bezpieczeństwa fizycznego w zakresie ochrony informacji niejawnych.
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest   wynosi co najmniej 6%.

Wymiar etatu:         1/1

Liczba stanowisk pracy:     1

Adres urzędu:
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
ul. Jagiellońska 13
35-025 Rzeszów

Wydział ds. Ochrony Informacji Niejawnych i Kancelaria Tajna KMP w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13 35-025 Rzeszów.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
Pełnienie funkcji Inspektora Bezpieczeństwa Teleinformatycznego o którym mowa w Ustawie o ochronie informacji niejawnych,
Weryfikacja i bieżąca kontrola zgodności funkcjonowania systemów teleinformatycznych z dokumentacją bezpieczeństwa poszczególnych systemów (SWBS i PBE),
Okresowe przeglądy i monitorowanie ryzyka w celu analizy skuteczności zabezpieczeń,
Prowadzenie dokumentacji związanej z bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych,
Opracowanie, aktualizacja i nadzór nad realizacją: planu ochrony informacji niejawnych, planu alarmowania oraz szacowania ryzyka,
Prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego,
Realizacja zadań pracownika pionu ochrony,
Realizacja czynności w związku z niszczeniem zbędnych danych telekomunikacyjnych i brakowaniem nośników informatycznych

Warunki pracy:
Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca kancelaryjno – biurowa
Ośmiogodzinnym system  pracy
Realizacja przewozu poczty jawnej i niejawnej
Miejsce i otoczenie organizacyjno techniczne stanowiska pracy
Stałe stanowisko pracy usytuowane na drugim piętrze w budynku nieprzystosowanym dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim, np. brak wind, brak podjazdów.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

I. Niezbędne:
Wykształcenie:  średnie
Doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata pracy w administracji publicznej

II. Pozostałe wymagania niezbędne:
terminowość i dyscyplina pracy
znajomość systemów operacyjnych z rodziny WINDOWS,
ogólna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym,
znajomość zasad pracy kancelaryjnej z dokumentami niejawnymi
umiejętność współpracy z innymi pracownikami
znajomość ustawy o służbie cywilnej
znajomość ustawy o Policji
znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych
znajomość ustawy o ochronie danych osobowych
znajomość aktów wykonawczych do w/w ustaw w szczególności dot. bezpieczeństwa teleinformatycznego

III. Wymagania pożądane:
Poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli „Ściśle Tajne”
Praca w jednostkach policji
Praca związana z ochroną informacji niejawnych i bezpieczeństwem teleinformatycznym
wykształcenie:  wyższe w szczególności wyższe techniczne, informatyczne

życiorys i list motywacyjny,
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:
kopie dokumentów potwierdzających niepełnosprawność ( w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów)
kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, (świadectwo pracy, zaświadczenie z zakładu pracy)
kopie innych dokumentów (kopia poświadczenia bezpieczeństwa)

Termin składania dokumentów: 10.06.2017

Miejsce składania dokumentów:
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie,
ul. Jagiellońska 13,
Kancelaria ogólna
II piętro, pokój 218

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Do udziału w rekrutacji zapraszamy również osoby niepełnosprawne.
W liście motywacyjnym należy powołać się na nr ogłoszenia, Wszystkie składane dokumenty i oświadczenia, listy motywacyjne, życiorys - powinny zawierać datę i oryginalny podpis kandydata. Oferty otrzymane po terminie wskazanym w ogłoszeniu (decyduje data stempla początkowego) oraz niekompletne  nie będą rozpatrywane. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Oferty niespełniające wymagań formalnych będą komisyjnie zniszczone.
Kandydaci spełniający wymagania formalne będą informowani telefonicznie lub pocztą elektroniczną o terminie przeprowadzenia postępowania kwalifikacyjnego.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem  telefonu (17) 8583463.

Techniki i metody selekcji:
- weryfikacja ofert pod kątem spełniania wymogów formalnych,
- test wiedzy,
- rozmowa kwalifikacyjna.

Metryczka

Data publikacji 31.05.2017
Data modyfikacji 31.05.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Klaudia Trassenberg
Adam Szeląg Wydział Prewencji
Osoba modyfikująca informację:
Adam Szeląg